شمشیر سامورایی در فروشگاه کمپ اسپورت

شمشیر سامورایی در کمپ اسپورت

سلام بر همه ی کمپ اسپورتی های عزیز

تا حالا شمشیر سامورایی داشتیه اید؟ تا به حال یک شمشیر حرفه ای دست گرفته اید؟ آیا دوست دارید یک شمشیر حرفه ای داشته باشید و آن را در کلکسیون خود نگه دارید؟ یا با ان به تمرینات رزمی بپردازید!
کمپ_اسپورت اینجاست تا به شما شمشیر حرفه ای و بسیار زیبا و کارآمد سامورایی را  معرفی نماید:

✅جنس شمشیر سامورایی

مسلم است که اولین اولویت شما برای انتخاب شمشیر جنس خوب و کیفیت عالی و قابلیت تیز شوندگی شمشیر می‌باشد،شمشیری که کیفیت نداشته باشد به درد نمیخورد و شما نیز از آن ناراضی خواهید بود. جنس تیغه شمشیر سامورایی که امروز به شما پیشنهاد میکنیم از فنر آلمانی ضد زنگ می‌باشد، بسیار مقاوم و نشکن و کاربردی , کاملا بُرنده و دارای قابلیت تیز شدن!
✅شمشیر سامورایی توسط بهترین و زبده ترین استاد کاران زنجان طراحی ,ساخته و پرداخته شده, طراحی و انحنای کاملا اصولی ومطابق کاتانا اصلی, وزن استاندارد مطابق کاتانای اصلی, کاملا خوشدست و خوش فرم, کارایی فوق العاده بالا و زیبایی بینظیر , ضد زنگ و همچنین  این شمشیر حرفه ای قابلیت تیز شدن دارد و شما میتوانید ان را تیز کنید.( بسیاری از شمشیرهای موجود در بازار قابلیت تیز شوندگی ندارند و بعد از مدتی استفاده دیگر بدرد نمیخورند)
✅این شمشیر سامورایی مناسب تمرینات ورزشی , رزمی , نینجا  و … می‌باشد و نیز میتوانید آن را برای کلکسیون نیز استفاده کنید.
✅طول کلی این شمشیر ۱۰۰cmو طول تیغه آن ۷۰cmمی‌باشد و طول دسته ی شمشیر ۳۰ سانتیمتر میباشد و همچنین دست ساز و ساخت زنجان می‌باشد.
✅این شمشیر سامورایی همراه غلافی از جنس چوب و با روکش چرم می‌باشد.
✅این شمشیر طوری طراحی شده است که هنگام دست گرفتن آن دست شما عرق نکرده و خسته نشود و بسیار خوشدست بوده و توسط بهترین استادان طراحی و ساخته شده است.
✅همه این عوامل باعث می‌شود کار شما راحت تر شود و در تمرینات رزمی به آسانی با این شمشیر تمرین کنید ،این شمشیر بخاطر طراحی ظریف و زیبا حتی برای دکوراسیون نیز پیشنهاد می‌شود.
✅ضد زنگ و کارامد در همه ی شرایط جوی  و مقاومت زیاد در برابر ضربات سنگین که شمشیر لبه نمیدهد و کارایی خود را حفظ میکند .امیدواریم با خرید این شمشیر بسیار زیبا و محکم بتوانید لحظات خوشی در تمرینات ورزشی و رزمی داشته باشید و همچنین کلکسیونی زیبا از این شمشیر داشته باشید.

دیدگاه‌ها ۰

*
*