رویه های ارسال سفارش

نحوه ارسال کالاها در سایت کمپ اسپورت در حال حاضر به سه روش زیر صورت می گیرد:

۱.ارسال با تیپاکس و باربری:

در این روش کالا بوسیله تیپاکس یا باربری به مقصد ارسال شده و طی ۲ الی ۴ روز کاری تحویل خریدار میگردد, خریدار میتواند بوسیله کد رهگیری که برایش ارسال میشود از وضعیت کالای خود هر لحظه باخبر باشد.

لازم به ذکر است که فروشگاه کمپ اسپورت برای مشتریان دائمی خود در سراسر ایران( عزیزانی که حداقل دو بار از سایت کمپ اسپورت خرید کرده باشند) کوپن هایی را برای ارسال رایگان به صورت دوره ای تقدیم می کند. که هدف از این کار تقدیر و تشکر از مشتریان کمپ اسپورت می باشد.

مدت زمان ارسال کالاها به این روش ۱-۴ روز کاری می باشد.

۲.ارسال به روش پست پیشتاز:

در این روش ارسال که از طریق پست صورت می گیرد ، اداره پست متعهد است تا مرسوله را ظرف ۲الی۵ روز برای مراکز استان ها و شهرستان ها ارسال نماید. لازم به ذکر است که در این روش ارسال کد رهگیری مرسوله  برای شما ارسال می شود و می توانید وضعیت مرسوله را از طریق لینک زیر با وارد کردن کد رهگیری بررسی نمایید:

http://newtracking.post.ir/

 

۳.ارسال به روش پست سفارشی:

تنها تفاوت این روش ارسال از روش پست پیشتاز ، ارائه قبض رسید و دریافت امضا از مشتری در هنگام تحویل کالا می باشد.

 

نکات

-برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست مشتریان سراسر ایران ، در زمینه آسیب یا ایراد فیزیکی کالا ، اکیدا” توصیه می شود که بعد از دریافت کالا ، سلامت فیزیکی و ظاهری کالای دریافتی در حضور مامور تحویل  چک شود ، یا به محض مشاهده آسیب فیزیکی کالا در اولین فرصت از طریق ، ارسال ایمیل یا تیکت به واحد پشتیبانی کمپ اسپورت اطلاع داده شود.

-تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافی نت ، کافه ، رستوران و مانند آن امکان پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل دقیق و قابل استناد باشد.

-زمان تحویل کالا در شهر زنجان کمتر از ۲۴ ساعت و در شهرستان های ، استان زنجان کمتر از ۷۲ساعت خواهد بود.

-در صورت ابهام و یا داشتن هر سوالی می توانید از طریق ارسال تیکت یا ایمیل با ما در ارتباط باشید ، تیکت یا ایمیل ارسالی از شما در کمتر از چند ساعت توسط واحد پشتیبانی کمپ اسپورت پاسخ داده می شود.